Görüntüleme Seçenekleri:
Quickview

ANTİKA ALMAN KONSOL VE ŞÖMİNE SAATİ - BAKIMLI

575,00TL

ANTİKA ALMAN KONSOL VE ŞÖMİNE SAATİTamamı ahşap malzemeEl oyması ahşap işlemler ile göz büyülüyorGünümüze kadar sapasağlam gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünlerindenKondisyonu iyi durumdaÖzel gomalak cila bakımıdırMekanik olarak tüm bakımları yapılmış olup sorunsuz çalışmaktadırBu zarif şömine saati, kurma kolu ile ön yüzünden kurulmaktadır..

Quickview

ANTİKA ALMAN TENEKE SAKLAMA KUTUSU

115,00TL

ANTİKA ALMAN KAPAKLI METAL SAKLAMA KUTUSUTamamı metal, teneke malzemeden imal edilmiştirDekoratif görünümü ve şık tasarımı ile her türlü alana hitap ederEskini izlerini üzerinde görmek mümkünGeçmişin klasik dünyasına özlem duyulan bir ürünÖlçüleri 31,5 cm x 20 cm x 13 cmHer türlü soru öneri istek ve görüşleriniz için lütfen iletişime geçi..

Quickview

ANTİKA BOHEMIAN KRİSTAL KARAF VİSKİ ŞİŞESİ

1.000,00TL

ANTİKA BOHEMIAN KRİSTAL KARAF VİSKİ ŞİŞESİ​ Bohemia kristalleri ve camlarıÇek Cumhuriyeti’nin bu Bohemia bölgesinde üretilmektedirÇek kristalinin iki özelliğinden biri ağırlık.% 24 kurşun içeriği, Çek kristalini Çek camından çok daha ağır yapar.İkinci özelliği ise gerçek Çek kristalinin inanılması güç optik özelliklere sahip olması.N..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ BÜYÜK BOY TAŞ AYNA

3.500,00TL

ANTİKA FRANSIZ BÜYÜK BOY TAŞ AYNATamamı el işçiliği ürünüdürAynası eski el işi döküm aynadır, zamanın izlerini üzerinde görmek mümkünKlasik dekorasyon içinde antika aynalar önemli bir yere sahiptir,Mekan bütünlüğü ve kendine has dokusu ile gözleri büyüleyecek bir ürünModern ve minimal dekorasyonlara da farklı bir dokunuş sağlamak için kaçırılmayaca..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ GÜL CAM BAŞLIKLI AVİZE

2.500,00TL

ANTİKA FRANSIZ GÜL CAM BAŞLIKLI AVİZEMetal kısımlarında bronz malzeme kullanılmıştırBaşlık kısımları gül betimlemeli cam başlık şeklindedirTamamında el işlemesi detaylara sahiptirBağlantılarla tutundurularak tavandan sarkıtılan bu avizeler evinize bambaşka bir atmosfer katacakEşsiz tasarıma sahip olan bu antika avize modelini dilediğiniz yerde..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ JOSEFİN KOLTUK TAKIMI

6.750,00TL

ANTİKA FRANSIZ JOSEFİN KOLTUK TAKIMI1 Adet Koltuk, 2 adet Berjer, 2 adet sandalye, 1 adet köşe koltukHer zaman sizinle olacak, siz yokken bile salonunuza ihtişam katacak bir modelHiç şüphe yok ki gösterişli dayanıklı ve kullanışlı bir ürünKlasik oturma takımına yapılan vurgu,  ışıltı, parlaklık mobilya aksamı gözleri büyülüyorGünümüze kad..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ MARKÜTERİLİ YUVARLAK YEMEK MASASI

6.500,00TL

ANTİKA FRANSIZ MARKÜTERİLİ YUVARLAK YEMEK MASASIKendine özgü tasarımlarıyla dikkat çeken bu masaCanlı renkleri sevenler içinse marküterinin etkileyiciliğiyle ortaya çıkan modern çizgilere sahiptirFransız şıklığının yansıdığı  yemek masası tamamen el işçiliği ile üretilmiş olan bir modeldirGenelde duvarın yanında, konsolun paralelinde kull..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ PİRİNÇ ÇİFT GEYİK HEYKELİ

1.850,00TL

ANTİKA FRANSIZ PİRİNÇ ÇİFT GEYİK HEYKELİTamamı pirinç malzemeden yapılmıştırEser anonim olup, kondisyonu oldukça iyidirMuhteşem görseli ile bulunduğu ortamı zengin gösterecek bir ürünFigür işleme ve hatları ile tüm gözleri üzerine çekecek bir görselErkek Geyik Ölçüleri  57 cm x 35 cmDişi Geyik Ölçüleri  34 cm x 49 cmŞehir dışı gö..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ PORSELEN TABLALI ÇİÇEKLİK SEHPA

625,00TL

ANTİKA FRANSIZ PORSELEN TABLALI MEŞE AĞACI ÇİÇEKLİK SEHPATamamı ahşap malzemeÜst tabla kısmı porselendirFarklı amaçlar için kullanıma oldukça uygundurGünümüze kadar sapasağlam gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünlerindenKondisyonu çok iyi durumdaYükseklik 85 cmŞehir dışı gönderimlerde ürün tam korunaklı olarak kargoya hazır hale getirilirHer ..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ RETRO ÇİFT KOKTEYL BERJER TAKIMI

1.650,00TL

ANTİKA FRANSIZ ÇİFT KOKTEYL BERJERHer zaman sizinle olacak, siz yokken bile salonunuza ihtişam katacak bir modelHiç şüphe yok ki gösterişli dayanıklı ve kullanışlı bir ürünGünümüze kadar gelmeyi başarmış ikon bir ürünAntrede, salonda , yatak odasında ve istenilen her yerde rahatça kullanılabilirÜrün orijinal kumaşı halen üzerindedir, Döşeme üz..

Stokta yok
Quickview

ANTİKA FRANSIZ SEHPA

1.450,00TL

Dekorasyon ürünlerinin en güzel örneklerindenGünümüzde yan sehpa, böbrek sehpa, fasulye sehpa olarak da bilinirAntrede, salonda , yatak odasında ve istenilen her yerde rahatça kullanılabilir1 çekmeceliPirinç işlemeler ile mükemmel bir görsel ortaya çıkmaktadırÜrünün ahşap tüm bakımları yapılmış olup özel gomalak cilalıdır67 cm x 59 cm x 33 cmŞehir ..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ VARAKLI DUVAR AYNASI - TAŞ AYNA

1.650,00TL

ANTİKA FRANSIZ ORJİNAL TAŞ AYNA Fransız ürünüGünümüze kadar gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünleridenAynası orijinaldir, altın varak işlemi yapılmıştırTarihe tanıklık etmiş muhteşem bir dekor ürünüdürTamamı el işi olup bir benzeri daha yokturHer türlü yere rahatlıkla uyum sağlayabilirÖlçüleri 111 cm x 93 cmŞehir Dışı Gönderimlerde Ürün..

Quickview

ANTİKA FRANSIZ VİCTORİA KOLTUK TAKIMI

9.750,00TL

ANTİKA FRANSIZ VİCTORİA KOLTUK TAKIMIToplamda 1 adet çiftli ve 2 adet tekli berjerden oluşmaktadırTamamı ahşap olup , maun ağacı kullanılmıştırDöşemesi yenilenmiş olup 1.sınıf ithal goblen pano kumaş kullanıldıEl oyması ve muhteşem iskelet bütünlüğü,Kullanılan goblen çiçekli kumaşlar evinize bir bahar havası yaşatacak.Aradan geçen yıllar bu takımı ..

Quickview

ANTİKA GÜMÜŞ KAPLAMA FRANSIZ HOKKA

1.750,00TL

ANTİKA GÜMÜŞ KAPLAMA FRANSIZ HOKKAMükemmel bir görsele sahiptirBronz malzeme üzeri gümüş kaplamadırŞaşırtıcı güzel ve tüm ayrıntılara sahipMürekkeplik kısımları cam malzemedir Ölçüleri 27 cm x 21 cm Şehir dışı gönderimlerde ürün tam korunaklı olarak kargoya hazır hale getirilirHer türlü soru öneri istek ve görüşleriniz için lütfen iletişi..

Quickview

ANTİKA HAZERANLI JESE MÖBEL GAZETELİK VE DERGİLİK

375,00TL

​ANTİKA HAZERANLI JESE MÖBEL GAZETELİK VE DERGİLİKMükemmel bir görselGünümüze kadar gelmeyi başarmış ikon dekorasyon ürünlerindenTamamı ahşap masifKendi cilası halen üzerindedirÖlçüleri 44 cm x 45 cm x 26 cmŞehir dışı gönderimlerde ürün tam korunaklı olarak kargoya hazır hale getirilirHer türlü soru öneri istek ve görüşleriniz için lütfen iletişime..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 66 (5 Sayfa)